Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air TRBAM727800100 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air TRBAM727800100 21 1/4 Inch Stainless Steel Refrigeration Shelf
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBAM727800100 |
| Manufacturer Part # | TRBAM727800100 |
| Height | 0.38" |
| Width | 17.1" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBAM727800100 Refrigeration Shelf Depth 17 1/4" Depth 438mm, Material Stainless Steel Weight 3.555lb Width 21 1/4", Width 540mm
