RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air TRBAM602300100 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air TRBAM602300100 8 Inch Gasket Air Door Turbo High-grade Stainless Steel
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBAM602300100 |
| Manufacturer Part # | TRBAM602300100 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBAM602300100 Gasket Air Door Turbo
