Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Turbo Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbo Air TRBAM362300100 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air TRBAM362300100 16 1/2 Inch Gasket Door Rubber for Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBAM362300100 |
| Manufacturer Part # | TRBAM362300100 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBAM362300100 Gasket Door 16 1/2" X 26 3/4"
