Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt TRBAM272300100 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt TRBAM272300100 5 Inch Door Gasket Magnetic Dart Mount to improve seal
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBAM272300100 |
| Manufacturer Part # | TRBAM272300100 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBAM272300100 Magnetic Dart Mount, 25-3/4" X 26-1/2" Od, Mag 7/8" B 1" H 5/8", Master-bilt, Turbo Air, For Models Tur/tst/tuf28
