Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Turbo Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbo Air TRBADS23300101 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air TRBADS23300101 Gasket 6 Inch Reliable Refrigeration Seal Rubber
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBADS23300101 |
| Manufacturer Part # | TRBADS23300101 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBADS23300101 Gasket
