Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt TRBA3963328120 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt TRBA3963328120 Fan Motor 115V 60Hz Clockwise Evaporator Condenser
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBA3963328120 |
| Manufacturer Part # | TRBA3963328120 |
| Height | 3.88" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBA3963328120 Evaporator/condensor Fan Motor 115v 60hz, Clockwise, Turbo Air, Is Used As An Evaporator Or Condensor Motor Based On Model, And Serial# Of Unit., , Per Turbo Air- Motor May Have 3 Or 4 Housing Screw Mounts, But Will Have 4 Mounting Screw Holes On The Bottom Of Motor
