Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt TRBA3963220410 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt TRBA3963220410 3.5 Inch Electric Condenser Fan Motor Aluminum Counter Clockwise
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBA3963220410 |
| Manufacturer Part # | TRBA3963220410 |
| Height | 3.13" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 2.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBA3963220410 Condenser Fan Motor 115v 60hz, Master-bilt, Turbo Air, Counter Clockwise
