Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt TRBA30281Q0100 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt TRBA30281Q0100 Power Switch 0.63 Inch Black Rocker with Markings I/o
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBA30281Q0100 |
| Manufacturer Part # | TRBA30281Q0100 |
| Height | 1" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 0.88" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBA30281Q0100 Power Switch, 125v/15a 250v/8a Black Rocker Two 3/16" Tab Terms, Markings I/o, Master-bilt, Turbo Air
