RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt TRBA30278L0100 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt TRBA30278L0100 22 Inch White Epoxy Coated Shelf for Turbo Air Tsr/f23d
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBA30278L0100 |
| Manufacturer Part # | TRBA30278L0100 |
| Height | 0.25" |
| Width | 22" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBA30278L0100 White Epoxy Coated Shelf 22" X 23-1/2", Master-bilt, Turbo Air For Models Tsr/f23d
