Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt TRBA30272L0400 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt TRBA30272L0400 Thermal Fuse for Turco Air SD Series
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBA30272L0400 |
| Manufacturer Part # | TRBA30272L0400 |
| Height | 2.88" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBA30272L0400 Thermal Fuse, Masterbilt, Turco Air For Models Sd (all)
