Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt TRBA30226L0101 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt TRBA30226L0101 18 Inch Door Handle Stainless Steel for Turbo Air
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TRBA30226L0101 |
| Manufacturer Part # | TRBA30226L0101 |
| Height | 4.63" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TRBA30226L0101 Door Handle, Master-bilt, Turbo Air For Model Upright Sd
