Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie -TRB commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie -TRB 19.5 Inch Extender Glass Rack Stainless Steel Holds 25 Glasses
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | -TRB |
| Manufacturer Part # | -TRB |
| Height | 2" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie -TRB Height 1 3/4", 44 Mm
