RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 322-60018-01 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 322-60018-01 9 Inch Evaporator Coil - OEM Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 322-60018-01 |
| Manufacturer Part # | 322-60018-01 |
| Height | 7.75" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 17.05" |
| Weight | 9.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 322-60018-01 Evaporator Coil
