RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 316-10021-01 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 316-10021-01 47.812 Inch Sl Door Top Track Metal
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 316-10021-01 |
| Manufacturer Part # | 316-10021-01 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 47" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 316-10021-01 Sl Drs Top Track Narrow 47.812
