RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen TR433681-7 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen TR433681-7 23 Inch Stainless Steel Shelf Set Of 2 Cu60
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | TR433681-7 |
| Manufacturer Part # | TR433681-7 |
| Height | 1" |
| Width | 23" |
| Depth | 27.88" |
| Weight | 11.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen TR433681-7 Shelf Set Of 2 Cu60
