RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco commercial restaurant ranges.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco TR1002A commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco TR1002A Temp Probe 4.81 Inch Wide Stainless Steel with Corrosion Resistant Housing
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | TR1002A |
| Manufacturer Part # | TR1002A |
| Height | 3" |
| Width | 4.81" |
| Depth | 6.13" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cadco TR1002A Temp Probe
