Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie TR-D commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie TR-D 19 Inch Extender Glass Rack for 16 Glasses Durable Polymer
| Manufacturer | Traex |
|---|---|
| Model Number | TR-D |
| Manufacturer Part # | TR-D |
| Height | 2" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traex TR-D Height 1 3/4", 44 Mm
