RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TR-3536 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TR-3536 3.15 Inch Timer 60min Electric Control Device
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TR-3536 |
| Manufacturer Part # | TR-3536 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TR-3536 Timer 60min 208/240v 50/60hz Side Cnctrs
