FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco commercial restaurant ranges.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco TQ-800H-208-QS commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco TQ-800H-208-QS 14 Inch Electric Conveyor Toaster with 13 Slots
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | TQ-800H-208-QS |
| Manufacturer Part # | TQ-800H-208-QS |
| Height | 16.58" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 22.71" |
| Weight | 62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco TQ-800H-208-QS Horiz Conveyor Toaster Toast Qwik 208v 13 Slc