RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TN34640 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TN34640 4.7 Inch Electric Transformer OEM Grade Power Conversion
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TN34640 |
| Manufacturer Part # | TN34640 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 5.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TN34640 Transformer 120v 2.66a23 0v 1.3a 300va Esg
