RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TN-33282 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TN-33282 3.75 Inch Electric OEM Transformer to 24V Power Supply
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TN-33282 |
| Manufacturer Part # | TN-33282 |
| Height | 3.6" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TN-33282 Transformers *ct 120/24v 50 Vagas Combi
