RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TM34312 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TM34312 0.65 Inch Electric Terminal Connector 11 Pole Durable Metal
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TM34312 |
| Manufacturer Part # | TM34312 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TM34312 Zz Terminal Connector 11 Pole