RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco TM1001C uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco TM1001C 3.55 Inch Timer Buzzer 15 Second Electric Commercial Signal
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | TM1001C |
| Manufacturer Part # | TM1001C |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cadco TM1001C Timer Buzzer 15 Second 120v
