RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TM-3847 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TM-3847 Jumper Bar 3pol 16mm Sq Electric OEM Connection Component
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TM-3847 |
| Manufacturer Part # | TM-3847 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Weight | 0.33 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TM-3847 Terminals *ct Jumper Bar 3pol16mm Sq