RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TM-33837 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TM-33837 3 Inch Jumper Bar 2 Pol Conductive Alloy with Precision
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TM-33837 |
| Manufacturer Part # | TM-33837 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TM-33837 Terminal *ct Jumper Bar 2 Pol 35mm Sq.