RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator TL4-0075 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator TL4-0075 13 Inch OEM Condensing Unit Low R404A 3/4 Hp
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | TL4-0075 |
| Manufacturer Part # | TL4-0075 |
| Height | 11" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 18.13" |
| Weight | 57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator TL4-0075 Condensing Unit 3/4 Hp Low R 404a (nt218
