RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TK26751 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TK26751 1.75 Inch Stainless Steel Track Bottom to Support 48 Units
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TK26751 |
| Manufacturer Part # | TK26751 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 43.5" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TK26751 Track Bottom Ec2 Ed2 Ty2 48's
