RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TK-26753 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TK-26753 2 Inch Width Track Bottom OEM High-strength Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TK-26753 |
| Manufacturer Part # | TK-26753 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 68" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TK-26753 Track Bottom Ec2 Ed2 Ty2 72's
