FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator TH1-0050/E-P reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator TH1-0050/E-P 16 Inch Aluminum Condensing Unit Gas Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | TH1-0050/E-P |
| Manufacturer Part # | TH1-0050/E-P |
| Height | 11" |
| Width | 16" |
| Depth | 21" |
| Weight | 52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator TH1-0050/E-P Condensing Unit 1/2 Hp Hi R 134a (nt6215
