Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Service Ideas (Dispensers) cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized Service Ideas (Dispensers) dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Service Ideas (Dispensers) TES30 cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Service Ideas (Dispensers) TES30 7.25 Inch Glass Pump Airpot - 3 Liter Service Ideas Dispenser
| Manufacturer | Service Ideas (Dispensers) |
|---|---|
| Model Number | TES30 |
| Manufacturer Part # | TES30 |
| Height | 9.75" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 15" |
| Weight | 4.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Service Ideas (Dispensers) TES30 Airpot 3l Glass Pump