Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass -TEE-RGD faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass -TEE-RGD 2 3/8 Inch Tee Rigid Leadfree Brass Chrome Plated
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | -TEE-RGD |
| Manufacturer Part # | -TEE-RGD |
| Height | 4.63" |
| Width | 4.06" |
| Depth | 3.06" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass -TEE-RGD Material Brass, Length 2 3/8", Includes 3/8" Allen Wrench, National Pipe Thread 3/8", Plating Chrome-plated, Inlet 3/8", Outlet 3/8", Instructions Included Y
