RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TE32WD-ARSP thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer TE32WD-ARSP 8 Inch Stainless Steel Cover Only for Thermometers
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | TE32WD-ARSP |
| Manufacturer Part # | TE32WD-ARSP |
| Height | 4.4" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer TE32WD-ARSP S/s Cover Only
