RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn TDO-4 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn TDO-4 13 Inch Iced Tea Dispenser with Cleaning Brush Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | TDO-4 |
| Manufacturer Part # | TDO-4 |
| Height | 20" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 11.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn TDO-4 Material Stainless Steel, Capacity 4 Gal, 15 L, Includes Cleaning Brush
