RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -TD0N3.5LID coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -TD0N3.5LID 6 Inch Lid Ovel Tea Tank with Impact Resistant Polymer
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -TD0N3.5LID |
| Manufacturer Part # | -TD0N3.5LID |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -TD0N3.5LID Lid Ovel Tea Tank
