Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TC332241 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TC332241 3.55 Inch Wide Stainless Steel Pivot Pin Bracket Support
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TC332241 |
| Manufacturer Part # | TC332241 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TC332241 Kit C3 Pivot Pin Bracket And B