RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TC3-3221 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TC3-3221 3 Inch Solid State Relay Diode 240V/50A
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TC3-3221 |
| Manufacturer Part # | TC3-3221 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TC3-3221 Solid State Relay With Diode 240v/50a, Turbochef
