RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TC3-0433 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TC3-0433 6.3 Inch Industrial Fan Cooling Electric with Connector
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TC3-0433 |
| Manufacturer Part # | TC3-0433 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 3.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TC3-0433 Fan Cooling 230v W/ Connector
