RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield TBP60009 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield TBP60009 5.75 Inch Gasket Dr 22mkv OEM Seal Synthetic 22 Meter
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | TBP60009 |
| Manufacturer Part # | TBP60009 |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 17.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield TBP60009 Gasket Dr 22mkv
