RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield TBP20001 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield TBP20001 3.25 Inch 120VAC Electric Contactor Steel - Medium Duty
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | TBP20001 |
| Manufacturer Part # | TBP20001 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield TBP20001 Contactor 3 Pole