RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield TBP00214 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield TBP00214 Cable Assy 48 MCP to O IP for Refrigeration Systems
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | TBP00214 |
| Manufacturer Part # | TBP00214 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield TBP00214 Cable Assy 48 Mcp To O Ip