RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield TBP00009 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield TBP00009 50.50 Inch Plate Drip Stainless Steel Bar Drain - Commercial
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | TBP00009 |
| Manufacturer Part # | TBP00009 |
| Height | 0.85" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield TBP00009 Plate Drip 50.50 Drink Bar