Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TBD-500T-27 1.25 Inch Gear 10 ton Alloy Durable Torque Component
Item:
#1524884
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TBD-500T-27 |
| Manufacturer Part # | TBD-500T-27 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TBD-500T-27 1.25 Inch Gear 10 ton Alloy Durable Torque Component
$168.53
Unit price
/
Unavailable