Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TBD-500-71-2 1.65 Inch Right Micro Switch OEM with Durable Metal Housing
Item:
#1524883
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TBD-500-71-2 |
| Manufacturer Part # | TBD-500-71-2 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TBD-500-71-2 1.65 Inch Right Micro Switch OEM with Durable Metal Housing
