Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TBD-500-25 Gear 1.85 Inch Alloy Steel 15 Tooth for Mechanical Systems
Item:
#1524677
Technical details
| Manufacturer | Thunderbird |
|---|---|
| Model Number | TBD-500-25 |
| Manufacturer Part # | TBD-500-25 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 2.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TBD-500-25 Gear 1.85 Inch Alloy Steel 15 Tooth for Mechanical Systems
$459.19
Unit price
/
Unavailable