Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCT0337 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCT0337 0.4 Inch Ball Stud Speed Clip OEM Corrosion Resistant Hardware
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCT0337 |
| Manufacturer Part # | TBCT0337 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCT0337 Ball Stud Speed Clip
