Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCNGC3083 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCNGC3083 2.85 Inch Sound Device with Wire Leads and Connectors
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCNGC3083 |
| Manufacturer Part # | TBCNGC3083 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCNGC3083 Sound Device W/wire Leads With Connectors Comes With (2), Cable Ties, Turbochef Convection Oven Hhb2
