Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef TBCNGC3063 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCNGC3063 15 Inch Fiber Reinforced Baking Stone for Ovens
| Fits with Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCNGC3063 |
| Manufacturer Part # | TBCNGC3063 |
| Height | 2.5" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 7.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCNGC3063 Baking Stone Fiber Reinforced, 14-7/8" X 13" X 1/2", Turbochef Convection & Microwave Oven Ngc Ngc2
