RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCNGC-1478 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCNGC-1478 Paddle 12 Inch with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCNGC-1478 |
| Manufacturer Part # | TBCNGC-1478 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCNGC-1478 Paddle
