FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCI5-3204 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCI5-3204 22 Inch Top Aluminum Unit with Durable Design
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCI5-3204 |
| Manufacturer Part # | TBCI5-3204 |
| Height | 7" |
| Width | 22" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCI5-3204 Jetplate Standard Top Al L I5 O
