FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCI3-9066 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCI3-9066 6.6 Inch OEM Catalytic Converter Passive Operation
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCI3-9066 |
| Manufacturer Part # | TBCI3-9066 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCI3-9066 Catalytic Converter
